Miloš MeierNews Archiv - Miloš Meier

SHRNUTÍ ŘÍJEN 2023 – DUBEN 2024

Zas je to nějaký ten pátek, co jsem sem psal naposledy. Takže když to vezmu vše ve zkratce…

24. listopadu 2023 jsme odehráli s DYMYTRY náš největší samostatný koncert ve vyprodané pražské O2 aréně. Pár dní na to už jsme zveřejnili první singl „nové éry“ Dymytry se zpěvákem Václavem Noidem Bártou.

V té době jsem taky zavzpomínal na Dymytry & Hämatom Tour po Německu, Rakousku a Švýcarsku. Bylo to jedno z nejlepších koncertních tour, které jsem zažil, tak jsem rád, že na všechny ty koncerty můžu zavzpomínat prostřednictvím videa mého bubenického sóla, natočeného během celého tohoto tour. Berlin, Hamburg, Oberhausen, Pratteln, Geisenwild, Leipzig, Vienna, Memmingen, Dresden, Rostock, Munich, Stuttgart, Frankfurt. DÍKY za super zážitky!!!

Rok 2024 jsem začal jedenácti koncertním Drumming Syndrome Tour po České republice nazvaného „Drums Or Nothing“/report z koncertu v Táboře na serveru Rocksound/ . Právě tak se bude i jmenovat nové Drumming Syndrome album, jehož vydání plánuju na konec tohoto roku. První singl tohoto alba se jmenuje „Drumming With The Fire“ a natočil jsem k němu následující video. (info o videu také najdete na serverech iReport, Spark, Musicserver, Rocksound)

Druhý singl z Drumming Syndrome „Drums Or Nothing“ alba se jmenuje „Drums Never Die“. Ve videu vystupují jako speciální host roztleskávačky z Prague Stars Cheerleaders. (info o videu najdete také na serverech iReport a Rocksound)

V březnu toho roku jsme s Dymytry odehráli první samostatné tour v zahraničí. Na podporu našeho druhého „worldwide“ alba nazvaného „Five Angry Men“ jsme vystoupili na osmi koncertech v Německu a Švýcarsku.
 

Duben měl být ve znamení koncertů s metalovou industriálně-progresivní kapelou Mean Messiah. Tyto koncerty jsem ze zdravotních důvodů musel na poslední chvíli bohužel zrušit. Každopádně nové album této kapely, které jsem nabubnoval, vyšlo a můžete si ho poslechnout na všech streamovacích platformách, nebo si ho zakoupit v mém shopu.

Teď už je těsně před začátkem „open air sezóny“, na kterou se připravuju jak bubnováním ve zkušebně, tak i vymýšlením novinek do mého Drumming Syndrome shopu. Checkujte třeba Drumming Syndrome brýle v několika různých variantách!

Už brzy se vidíme na koncertech Drumming Syndrome, Mean Messiah a nejvíce na akcích s Dymytry, se kterými máme venku aktuální singl „Zítřek nám nikdo neslíbí“.

Na závěr této „Novinky“ přidávám dvě videa… V prvním se můžete podívat na díl dokumentu „Ikony Kamila Střihavky“, jehož jsem byl hostem. Vysílala ho Česká Televize na ČT ART. Celý díl lze také přehrát v archívu ČT – iVysílání, kde jsou k vidění i ostatní díly.

Ve druhém videu mě vyzpovídali v pražském Music City. Bylo to povídání o mém koncertním vybavení, firemním hráčství, radách pro začínající bubeníky atd..

Mějte se všichni moc fajn a těším se na vás na koncertech !!!

 

JARO A LÉTO 2023!

Naposledy jsem se tady ozval těsně před začátkem našeho Dymytry společného tour s kapelou Hämatom po Německu, Rakousku a Švýcarsku. To probíhalo celý duben a květen, bylo maximálně úspěšné a povedené a všichni jsme si to neskutečně užili. Sestřih mýho drum sóla z tohoto tour očekávejte za několik týdnů! Připravuju to a hrabu se v moři videí ze všech těchto koncertů… Zatím přidávám video bubenické verze skladby VÍC NEŽ BŮH, tedy předělávky skladby WIR SIND GOTT právě od kapely Hämatom, kterou jsme s Dymytry nahráli na EP „Víc než bůh“. Toto video vzniklo za záběrů natočených při realizaci videoklipu na tuto skladbu…

Po Dymytry & Hämatom Tour jsme ještě s Dymytry předskakovali na dvou koncertech v Německu legendární Panteře a vzápětí následovali letní festivaly po celé České republice. Za zmínku určitě stojí naše vystupování na prestižním putovním festivalu „HradyCZ“, nebo i novinkových festivalových akcích nazvaných „Rock In Town“. Přidávám sestřih mého drum sola z HradůCZ a sólo z festivalu „Rock In Town“ v amfiteátru Plaza v Plzni.

 

 

Ve volných chvílích jsem stihl odehrát i několik venkovních Drumming Syndrome show. Např. na „The Legends Rock Festu“ v Hořicích, legendárním českém festivalu „TrutnOff“, nebo na festivalu v Kroměříži, na kterém vzniklo následující video…

 

A tuhle „novinku“ zakončuju videem „Drums’n’Rock’n’Metal Medley“, které najdete na mém albu „10’th Anniversary Compilation“ i na streamovacích platformách Spotify, Apple music, atd.. 

 

 

A teď už začíná soustředění na největší Dymytry koncert v historii, naši oslavu dvaceti let v pražské O2 Aréně 24.11. 2023!
Tento koncert bude taky posledním pro zpěváka Honzu „Protheuse“ Macků, který se rozhodl kapelu opustit, aby se věnoval pouze své sólové kariéře… Čeká nás tedy nová éra DYMYTRY!

 

 

– Sledujte taky můj ESHOP, kde nově naleznete originální Drumming Syndrome practice pad! –

DRUMMING SYNDROME NA SPOTIFY, DS & DM3 TOUR, VIDEA S BRIANEM BAJAKEM, WELCOME TO KOREA, SILESIA DRUM FESTIVAL

Má Drumming Syndrome alba „Welcome to Korea“, „Drums’n’Rock’n’Metal medley“ a „Drum Solos 2012 – 2022 Compilation“ můžete od této chvíle poslouchat na Spotify, Apple Music, Amazon Music a na dalších streamovacích platformách! Hledejte můj profil Miloš Meier a streamujte! 😉
 

SpotifyApple Music

 

Zároveň jsem zveřejnil novou remastrovanou verzi mého Drumming Syndrome vystoupení pro online Seoul Drum Festival 2021 v Jižní Korei na mém YouTube kanále! Z důvodu autorských práv bylo původní video částečně zablokováno, proto jsem se rozhodl zveřejnit video znovu, při té příležitosti mu i trochu vylepšit zvuk a u zablokované části vyměnit audio podklad. Sledujte pro mě jedno z mých nejzásadnějších Drumming Syndrome LIVE videí nazvané „Welcome to Korea (Live for Seoul 2021)“!

 

 

S mým kamarádem kytaristou a producentem Brianem Bajakem jsme vydali další dva singly z naší připravované instrumentální metalové desky. Obě skladby už vyšly na mém 10TH ANNIVERSARY COMPILATION usb albu, teď jsou ke shlédnutí i na YouTube!

 

Tento rok 2023 jsem začal koncerty svého Drumming Syndrome Tour. Všude si fakt moc užívám podpory, které se mi dostává a moc za ní děkuju! Níže ke shlédnutí videoreportáž z jednoho vystoupení Drumming Syndrome Tour – Uničov! Spoustu termínů, jak samostatných koncertů tak následných festivalových vystoupení, je ještě přede mnou, sledujte tady sekci KONCERTY!

 

V březnu jsem po skončení hlavní části Drumming Syndrome Tour navázal rovnou na turné s Dymytry, které je ve znamení společných koncertů s našimi dobrými přáteli z Německa – kapelou Hämatom. Odehráli jsme osm skvělých koncertů tady v České republice, vydali společné EP a chystáme se na turné po Německu, Rakousku a Švýcarsku. Bude to ještě velký a spoustu nás toho čeká! 

Taky jsem si ještě zavzpomínal na své říjnové vystoupení na Silesia Drum Festivalu v Polsku vydáním téměř půlhodinového záznamu mého setu. Na tomhle festivalu jsem se setkal s bubenickou světovou špičkou a bylo mi ctí tam být s bubeníky Chrisem Colemanem, Virgilem Donatim, Kazem Rodriguezem a Wiktorií Bialic. Před touhle akcí jsem měl za sebou velmi náročný týden a před sebou z festivalu ještě cestu rovnou do Madridu a následné měsíční evropské tour s Dymytry. Během mého pětačtyřicetiminutového setu jsem se tam necítil fyzicky a psychicky úplně nejlépe, snažil jsem se ale do svého hraní vyždímat maximum energie a sáhnout si tam až na hranici svých fyzických možností. Proto si vážím toho, jaké zpětné vazby se mi tam od kolegů bubeníků a fanoušků dostalo… Ohlasy a úspěch na tomto festivalu byly pro mě dalším velkým zážitkem a zviditelněním mého jména v bubenickém světě. 🙏🌍

NOVINKA 2023, USB DS ANNIVERSARY ALBUM, PLÁNY…

Ahoj můj webe! 🙂 Poslední novinka je tady z 26.3. 2021, opět tedy „trochu“ zpoždění, až moc spoléhám na to, že jsou všichni na sociálních sítích… Což samozřejmě ale není podmínkou, a tak jsem se rozhodl, že alespoň každý měsíc tady něco napíšu.
Za ty dva roky se toho stalo spoustu, takže než se tady zdlouhavě rozepisovat (mrkněte na BIO, kde je vše aktualizováno), zmíním tady teď jen jednu pro mě asi nejzásadnější událost, která se stala. A to je, že jsem v listopadu 2022 vydal po dlouhých deseti letech nové Drumming Syndrome album. Protože se za ty léta změnila i trochu situace ohledně DVD, které si už moc lidí doma nepouští a možná už ani DVD přehrávač nemá, vymyslel jsem vydaní této novinky formou šedesáti gigové USB flashky. Na tu jsem nahrnul přes 200 minut videí plus bonusů k tomu, vygravíroval na ní své logo, vložil ji do krásné krabičky, přidal osmadvaceti stránkový booklet s obsáhlou biografií v českém i anglickém jazyce s dobovými fotkami a to celé ještě zasunul do luxusního boxu. Vzniklo tak dílo, které je výsledkem spousty roků příprav, vymýšlení, nahrávání, bubnování, psaní, organizování… Jsem šťastnej, že se to celé dotáhlo do konce a po deseti letech od mého Drumming Syndrome DVD Vám mohu představit „10th ANNIVERSARY COMPILATION“ usb album. A právě jsem k této novince na turné, kde ji na každém koncertě křtím, hraju nový dvouhodinový program a po skončení vystoupení se můžeme potkat u mého merch stánku, kde mám taky spoustu nových věcí.
Tak dorazte, těším se na vás!

2020/2021, LOCKDOWN SYNDROME…

26.3.2021
Momentálně se už několik měsíců nacházíme v lockdown světě, bez koncertů, zábavy, cestování… Jako spousty jiných lidí mě to samozřejmě také výrazně zasáhlo. Byl jsem zvyklý mít každý týden třeba tři až čtyři koncerty, poznávat zajímavá místa, lidi, cestovat, mít tak 2 bezkoncertní víkendy v roce…  a teď dlouhou dobu vůbec nic. Samozřejmě zdraví je nejdůležitější a doufám, že všichni toto období dobře zvládneme! Držte se, buďte v pořádku a snad to brzy skončí a uvidíme se!!!
 
Po prvních omezeních v roce 2020 jsem toho jak s Dymytry, tak s Drumming Syndromem stihl v období června až září celkem dost odehrát. 
Předtím jsme ještě v květnu stihli s Dymytry odvysílat náš první Live Stream koncert (druhý následoval v prosinci). Z tohoto koncertu je mé následující bubenické sólo… 

A od června už probíhaly Dymytry „Monster Meeting“ open air akce s kapelou Traktor , které i přes covidové překážky dopady všechny skvěle a v nařízených sektorech koncerty mohlo navštěvovat 2 000 lidí. A všude jsme prožívali super přijetí a atmosféru, jak kdyby všichni očekávali, že se zase tak dlouho neuvidíme… Plánované pokračování „Monster Meeting“ turné na letošní rok od května asi nezačne, ale budeme doufat, že alespoň v létě se situace natolik uklidní a rozvolní, že koncerty začnou… Zatím tady máte Dymytry „Černí Andělé“ v Drumming Syndrome verzi… 😉

A Drumming Syndrome léto 2020 bylo parádní! Poprvé jsem naplánoval open-air tour na různých zajímavých venkovních místech a připravil na to speciální letní prodloužený program rozdělený do dvou částí s přestávkou. Všude to dopadlo nad mé očekávání a ta maximální energie, kterou do toho dávám, se mi neskutečně vracela. Jak já si to užíváááám!!!!! 😀 
Ze dvou DS akcí vznikly „aftermovie“. První je z Chrudimy, kde byl koncert kvůli špatnému počasí přesunut do prostor R-klubu: 

Druhý aftermovie  je z Uničova, kde sice bylo také celý den brutálně špatné počasí, které se nakonec večer ale umoudřilo a akce proběhla. A ještě že tomu tak bylo, protože ve videu uvidíte, jak super to tam bylo…: 

 
V tomto období jsem taky začal pracovat na společném projektu se slovenským kytaristou Brianem Bajakem, se kterým chystáme vydání celého alba. Prvním singlem a startem naší spolupráce je skladba „After The Rain“.

 
A skladba je ke shlédnutí i v bubenické verzi. 

 
Od října jsme ale bez koncertů a já tedy hledám jiné výzvy a náhrady za koncerty. Věnuju se hlavně vymýšlením různých projektů a natáčením nových videí.
Vzniklo tak třeba „Radioactive Drum solo“ doplněné o samply a elektronické zvuky od Briana Bajaka,

 
během Dymytry natáčení narychlo natočená část skladby „Unsainted“ od Slipknot,

 
před Vánoci vydaná Last Christmas pro pěknou vánoční atmosféru,

 
malá část Pop Rock medley, které hraju na Drumming Syndrome koncertech,

 
nebo Land Of Confusion od Genesis.

 
A spousta videí je už natočená a jen čeká na zveřejnění, nebo jsou v plánu. 😉
 
Mimo tahle „studiová“ videa, jsem začal točit i jen takové instagram kousky u sebe ve zkušebně. A to pouze na telefon, jak obraz, tak i zvuk. Vybírám si novinkové skladby kapel, co mě právě zaujaly a bubnuju to do noty a posledního úderu přesně, jak v originálu, aby to posléze dokonalo sedělo právě na originální zvuk. Je to skvělá výzva se to učit! 😉 A vždy k tomu napíšu i krátké dojmy k danému albu kapely. Takže pokud chcete tipy na nová alba a recenze k tomu, tak frčte ke mě na instagram! Haha. Ale protože vím, že ne všichni jsou příznivci sociálních sítí, začal jsem tyhle videa dávat i k sobě na YouTube kanál. Do prvního tohodle „zkušebnového“ videa jsem dal hned první čtyři kousky, které vznikly a další už budu dávat postupně.

 
V loňském roce jsem opět začal soukromě vyučovat a tyto bubenické jednorázové konzultace, tak i pravidelné lekce, jsem nazval „DS Drum School“. V mé zkušebně-studiu v Praze mám k dispozici špičkově vybavený prostor s dvěma soupravami a rád se tady podělím o své zkušenosti, poradím se cvičením a zadám bubenické úkoly. Zájemci mohou napsat na mail drumschool@milosmeier.com 
 
 
 
 
 
Snažím se také neustále rozvíjet a rozšiřovat Drumming Syndrome merch. Nejnovější položkou je Drumming Syndrome káva! Z ty mám strašnou radost a budu rád, když ji vyzkoušíte!!! 🙂
Zároveň moc děkuju za vaše objednávky mého merche! Výrazně tím podporujete celé tohle moje bubenické úsilí, natáčení, cvičení atd. atd.,  vážím si toho!!!
 
 
 
 
A na závěr tady máte pozdrav od mého syna Adama. 😉 Mějte se moc fajn!

2020! „NOVINKA“ NA MÉM WEBU ZASE PO ROCE. :) REKAPITULACE 2019 + KOUSEK 2020…

Zdravím Vás po dlouhé době tady na mých stránkách. Píšu sem velmi sporadicky… Koncerty, shop, videa atd. zde ale neustále aktualizuju a vše ostatní házím pravidelně na můj instagram a facebook. Sociální sítě hýbou světem. 🙂 Bohužel zrovna píšu v těžkých časech, kdy světem hýbe hlavně koronavirus, který nám momentálně všem nějakým způsobem ovlivňuje životy. Hlavně vám přeji, abyste byli zdraví a vše dobře zvládli.

Když se v rychlosti ohlédnu za rokem 2019, tak byl hlavně ve znamení spousty koncertů, zejména s Dymytry a mým Drumming Syndromem. Byla to opravdu velká porce koncertních zážitků, na kterých jsem měl možnost hrát dohromady před obrovským množstvím fanoušků, za což vám moc děkuju. Opravdu si toho vážím.
Z koncertů Dymytry vzniklo video mého sóla z pražského Fóra Karlín, ještě z konce roku 2018…

V září 2019 jsme s Dymytry vydaly nové album s názvem „Revolter“, které se za pár dní stalo zlatým a za několik týdnů platinovým… Z tohoto alba jsem vydal tři bubenická videa. První je z natáčení skladby „Není cesty ven“ ve studiu, druhé je z nahrávání videoklipu ke skladbě „Chernobyl“. Třetí video ke skladbě „Revolter“ s Live záběry najdete v sekci VIDEO.

V druhé polovině roku 2019 jsem zveřejnil dvě videa… V prvním hraju skladbu jednoho z mých nejoblíbenějších bubeníků Davea Weckla s názvem „Road to Connemara“. Učit se jednotlivé části této skladby a skvěle vymyšlené groovy pro mě bylo velkou výzvou a strávil jsem tím hodiny cvičení. Ve vší úctě k Davevovi Wecklovi nebylo ale mým cílem přesně napodobovat jeho bubnování a styl hraní, ale zkusit vnést do skladby v některých momentech také vlastní kreativitu a můj „rockovější“ styl bubnování. Dave Weckl pro mě navždy zůstane jedním z mých bubenických hrdinů a toto je taková má malá pocta jemu…

Ve druhém videu jsem přišel se skladbou popového žánru. I když mé srdce je samozřejmě z největší části rockové a metalové, vždy si rád poslechnu i jiné hudební styly a chovám úctu ke spoustě umělců různých odvětví. V posledních dvou letech mě zaujali The Chainsmokers, kteří dělají kvalitní, taneční, popovou hudbu, která se mi líbí moderními zvuky a svojí energií. A právě správná energie je pro moje bubnování důležitá, a proto jsem si vybral z jejich repertoáru skladbu „Don’t Say“ a zabubnoval si ji. Trochu jsem si skladbu jako vždy upravil a zaranžoval do svého „Drumming Syndrome“ stylu. 😉

Začátkem tohoto roku jsem začal intenzivně pracovat na novém Drumming Syndrome koncertním programu. Záměrem bylo ho ještě více zatraktivnit známými rockovými, metalovými i popovými melodiemi. A při cvičení jsem si začal ve zkušebně tyhle kousky mých oblíbených skladeb nahrávat a posléze přidávat na mé sociální sítě a YouTube pod názvem „Drum Cave Videos“. Jedno z těchto videí ke shlédnutí níže, všechny moje „Drum Cavy“ v sekci VIDEO.

No a nový Drumming Syndrome program jste již letos mohli vidět na několika místech v naší zemi, dokud nás nezasáhla koronavirová omezení a přerušení koncertní činnosti. Stihl jsem odehrát asi půlku svého turné, které jsem nazval „Drums’n’Rock’n’Metal Hits Tour“. Ostatní termíny se v tuto chvíli přesouvají a řeší. Mějte prosím trpělivost, nic jiného nám v tuto chvíli nezbývá… :/ Doufám, že se uvidíme brzy na zbytku tohoto tour, i na tour s Dymytry a ostatních akcích… Přidávám „Drums’n’Rock’n’Metal Hits Tour“ video-pozvánku.

V současné „bezkoncertní“ době se snažím alespoň co nejvíce točit nová videa a připravovat na budoucí koncerty další skladby a sóla. Mé aktivity můžete podporovat nákupem Drumming Syndrome věcí na mém e-shopu ZDE. Děkuju za to a věřím, že vám udělá nošení třeba Drumming Syndrome trička a koukání na mé video radost. 🙂

Zhruba před rokem jsem natočil video, ve kterém odpovídám na vaše otázky, které jste mě poslali na facebook a instagram. Přišlo mi jich opravdu hodně a ve stručnosti jsem se snažil na všechny odpovědět. Tady to je. 🙂

No a na závěr jednou z nejdůležitějších a nejzásadnějších událostí loňského roku bylo pro mě samozřejmě narození mého syna Adama. Koukněte na video, jestli z něj taky nebude třeba bubeník? 🙂

 

Uvidíme, vše bude na něm. 🙂 Mějte se moc fajn a brzy se snad uvidíme!!!
...s Adámkem

ROZHOVORY BŘEZEN 2019, DS & DYMYTRY TOUR, MILIONÁŘ Z CHATRČE, DM3 DRUM SOLA

Rok 2019 jsem odstartovat sérií koncertů Drumming Syndrome Tour, na které v březnu navázalo Dymytry Tour. Vše probíhá skvěle a užívám si to! Přečtěte si dva rozhovory, které jsem dělal pro servery »ROCK SOUND« a »MUSIC SERVER«. Odpověděl jsem na spooousty otázek týkajících se těchto turné a i na něco ze svého života. 😉

Během Drumming Syndrome vystoupení v Brně vznikla video-reportáž, na kterou se podívejte tady:

Zveřejnil jsem nové bubenické video, jehož základ jsem natočil už v červnu 2018. V lednu 2019 jsem pak dotočil do videa svoji perkusivní bicí sadu a výsledek je tady. Jedná se o soundtrack z filmu „Milionář z chatrče“ v mém Drumming Syndrome „dvoj“ aranžmá…

Z Dymytry koncertů po Německu na podzim 2018 vzniklo video mého sóla, natočeného mojí GoPro kamerkou. Koukněte na mé německé metalové běsnění a na závěr videa, kde je vidět, jak skvělou atmosféru jsem tam prožíval.

První Dymytry „Monstrum“ koncert v Praze (23.3. 2018) byl zaznamenán na DVD a tady je mé sólo z něj…

Vytunil jsem svůj e-shop, ve kterém je taky pár novinek. Mrkněte na moji novou „King“ kolekci!

A na závěr reportáž o Drumming Syndromu v pořadu „Top Star“ na TV Prima. Bubny mezi českými celebritkami. 😀

Tak ahoooj, „stay tuned“ a zase příště! 😉

NOVINKA 2018! – VIDEA, DRUM FESTIVALY, GUS G., …

Píšu sem novinku po dvou letech! 😀
Právě sedím v šatně po koncertě v německém Bielefeldu, a už jsem si řekl, že sem musím něco přidat. Přece jenom, už je to docela dlouhá doba, co jsem sem psal naposledy. 🙂 Takže… „Mám se fajn!“ haha. 😀

Pořád se něco děje, takže pokud sledujete sociální sítě, které hýbou světem a tím pádem i mnou, tak všechno víte! 🙂
Začnu tedy tím, že sem přidám pár svých videí natočených v tomto roce.
Rok 2018 jsem uvedl mým provedením skladby „War Pigs“ v soundtrackové verzi z filmu „300 – War of an Empire“. Co jsem touhle skladbou zamýšlel, se dozvíte v popisku pod videem. Ne všichni to pochopili. 🙂

Ve stejný den natáčení „War Pigs“ jsem si ještě udělal radost a nahrál cover od Metallicy. Miluju tuhle kapelu od svých dvanácti let, a patří mezi mé top 3 srdcovky. A které jsou ty další? Druhá Guns’n’Roses, tu třetí si nechám pro sebe. 🙂 Ale té hudby co poslouchám je tolik, že tedy nechám třetí místo variabilní. 🙂

Poslední dva roky začínám většinu svých Drumming Syndromů soundtrackem z filmu Sherlock Holmes od Hanse Zimmera. Rozhodl jsem se tuhle skladbu taky zaznamenat a tady je výsledek…

Stejný natáčecí den jsem využil na maximum a nahrál ještě 2 další skladby. Jako druhou v pořadí jsem si chtěl zabubnovat nějakou pořádnou metalovou vypalovačku, výběr padl na Machine Head! Koukněte, a tu třetí pecku očekávejte za pár týdnů! 😉

Stále pro mě ale přes všechno tohle natáčení zůstává prioritou živé hraní a koncerty. To miluju! Nejvíce toho odehraju s Dymytry a s mým Drumming Syndromem (občas ještě něco se Supergroup a Michalem Pavlíčkem v jeho Triu). Jsem neskutečně šťastnej, jak to všechno funguje, vyvíjí se a posouvá vpřed. Stále se snažím neustále makat, zlepšovat, a moc si vážím všech zpětných reakcí, které mě v tom podporují. Díky!!!
Přidávám video-report z mého pražského Drumming Syndrome vystoupení z konce roku 2017. Ta atmosféra vystihuje to, proč jsem po každém koncertě šťastnej a těším se na každý příští!

Kdo mě sleduje určitě ví, že čas od času taky s mým bubnováním někam vycestuju a mám možnost poznávat svět. V minulém roce jsem byl třeba „syndromovat“ na Seoul Drum Festivalu v Jižní Korei, na Namm-Musikmesse Russia v Moskvě anebo na samostatném Drumming Syndrome Tour v Polsku. Momentálně se taky snažíme i s Dymytry ukázat v zahraničí, o čemž svědčí právě probíhající tour v Německu s našimi přáteli z kapely Hämatom. A je to tady parádní!
Novinkou je mé hraní v sólovém projektu světově uznávaného kytaristy Guse G. (ex Ozzy Osbourne, Firewind). Je to pro mě další příležitost brázdit svět a plnit si svůj sen. Sledujte tady mé koncerty, tam vše najdete!
Přidávám své video mého vystoupení v Jižní Korei. Bylo to tam neuvěřitelný… Úžasné přijetí místních fanoušků, skvělá atmosféra během celého festivalu, perfektní organizace a mnoho dalšího. Tady v tom videu se s vámi o to můžu podělit. Mé vystoupení na Seoul Drum Festivalu 2017:

V říjnu jste mě mohli najít na titulní stránce časopisu „Muzikus“, ve kterém je obsáhlý rozhovor. Je tam k přečtení myslím hezké povídání o nejdůležitějších momentech mé kariéry, bubnech, cvičení anebo zákulisí toho všeho. Je pro mě ctí být na titulce časopisu, kde jsem četl o mých hudebních vzorech už od svých začátků.

muzikus

Na závěr přidávám sólo z koncertu Dymytry na Masters Of Rock 2017. Tohle video se stalo mým nejsledovanějším na YouTube a stihlo za necelý rok téměř půl milionu zhlédnutí. Tak to by stálo za to, ten půl milion potom nějak oslavit, ne? 🙂

Děkuju vám všem moc za přízeň a mějte se fajn!

Miloš

A příště sem napíšu dřív! 🙂

CO SE STALO V ROCE 2016 A KOUSEK ROKU 2017. DLOUHO JSEM SE TADY NEOZVAL. :)

Ahoj přátelé!

Delší čas jsem zde nic nenapsal, tak ani nevím kde začít. 🙂 V dnešní době sociálních sítí se snažím všechny aktuality psát tam, a tak budu rád, když mě budete sledovat na mém Facebooku, nebo nově i na Instagramu. 😉

Začátek roku 2016 byl pro mě ve znamení projektů Michala Pavlíčka. Začalo to koncerty s jeho Triem, na které navázalo tour s jeho kapelou STROMBOLI, kde jsem zastoupil nemocného Klaudu Kryšpína. Celé se to uzavřelo jubilejním tříhodinovým koncertem Michala Pavlíčka k jeho šedesátým narozeninám v pražském Fóru Karlín.

S kapelou DYMYTRY jsme v březnu 2016 vydali nové album „Agronaut“. Vzápětí jsme vyjeli na společné tour s kapelou Arakain. Následovalo hraní na letních festivalech a podzim opět ve spolupráci s Arakainem.

Na začátku roku 2017 vydáváme s Dymytry EP „Sedmero Krkavců“, doplněné třemi videoklipy. Následuje samostatné headline tour. Po jeho skončení vychází EP „United We Stand“ nazpívané v angličtině.

Během roku 2016 jsem s kapelou STROY odehrál několik koncertů na podporu EP „Like It Or Not“. V únoru 2017 se ale rozhoduji z kapely odejít, a to pro svoji časovou zaneprázdněnost a i částečně názorovou rozdílnost…  Jako spoluzakladatel kapely jsem se STROY prožil mnoho hezkých chvil, a i když již beze mne, jim přeji do budoucna vše nej!

V průběhu roku 2016  jsem odehrál několik svých DRUMMING SYNDROME vystoupení a natočil dvě svá nová bubenická videa, a to Epysode III a Dymytry medley 2016. Krátce o Epysode videu jsem mluvil pro Ireport ZDE. V roce 2017 pořádám DRUMMING SYNDROME TOUR, které čítá okolo dvaceti zastávek v ČR.

V září 2016 jsem vystoupil na Adams Drumworld Festivalu v Holandsku a na Meinl Drum Festivalu v Německu. Neuvěřitelné přijetí fanoušků pak zažívám na Seoul Drum Festivalu 2017 v Jižní Korei.

DĚKUJI VŠEM ZA PODPORU!!!

2015 VE ZKRATCE…

Ahoj všem! 😉

Mám s touto „Novinkou“ tady na mém webu malé, asi přes rok trvající, zpoždění. 😀 Ale během roku 2015 se toho dělo neustále tolik, že jsem vždycky nevěděl kde začít, tak jsem raději nepsal vůbec. 🙂 🙂 Každopádně na mé fb fan stránce  funguju neustále, takže všechny aktuality jsou čerstvé tam! 😉

Tak když teď trochu zavzpomínám na rok 2015… :

S DYMYTRY jsme vydali EP „Z PEKLA„, odjeli velké samostatné tour, zahráli na spousty festivalech a natočili dvoj DVD „ŽIVĚ 2015„. Celkem jsme měli v roce 2015 100 koncertů! A aktuálně vychází nové album „AGRONAUT„.  (video z nahrávání »»»)

 

Se STROY jsme v minulém roce skončili třetí na mezinárodní soutěži kapel GBOB v norském Oslu (»více«) a nahráli EP „Like It Or Not“ ve studiu 11AD Alaina Johannese v Los Angeles.

Natočil jsem Drum Cover Video na skladbu „Truth Be Told“ od Megadeth. A trochu jsem prodloužil začátek skladby. 🙂 Tady to je!!!

Koncerty jsem hrál také se SUPERGROUP.CZ, BSP a Michalem Pavlíčkem, jemuž jsem mimo jiné nabubnoval album jeho společného projektu s Richardem Müllerem a Michalem Horáčkem pojmenovaného „Sociální Síť„. Nahrál jsem album „ŽITO“ Daniela Landy a odehrál s ním celý jeho „Velekoncert“ pro 50 000 lidí.  Stal jsem se členem mezinárodního projektu „EPYSODE“ belgického skladatele a kytaristy Samuela Arcana. (»více«)

Rozhovor ze začátku roku 2015 pro internetový server FRONTMAN.CZ tady»»». A »ZDE« moje zásadní životní alba, »TADY« rozhovor – obojí pro časopis FAKKER…

Mějte se moc fajn, děkuju za přízeň a doufám, že se uvidíme!!! 😉

 

IMG_3489 JU