2015 VE ZKRATCE…

Ahoj všem! 😉

Mám s touto “Novinkou” tady na mém webu malé, asi přes rok trvající, zpoždění. 😀 Ale během roku 2015 se toho dělo neustále tolik, že jsem vždycky nevěděl kde začít, tak jsem raději nepsal vůbec. 🙂 🙂 Každopádně na mé fb fan stránce  funguju neustále, takže všechny aktuality jsou čerstvé tam! 😉

Tak když teď trochu zavzpomínám na rok 2015… :

S DYMYTRY jsme vydali EP “Z PEKLA“, odjeli velké samostatné tour, zahráli na spousty festivalech a natočili dvoj DVD “ŽIVĚ 2015“. Celkem jsme měli v roce 2015 100 koncertů! A aktuálně vychází nové album “AGRONAUT“.  (video z nahrávání »»»)

 

Se STROY jsme v minulém roce skončili třetí na mezinárodní soutěži kapel GBOB v norském Oslu (»více«) a nahráli EP “Like It Or Not” ve studiu 11AD Alaina Johannese v Los Angeles.

Natočil jsem Drum Cover Video na skladbu “Truth Be Told” od Megadeth. A trochu jsem prodloužil začátek skladby. 🙂 Tady to je!!!

Koncerty jsem hrál také se SUPERGROUP.CZ, BSP a Michalem Pavlíčkem, jemuž jsem mimo jiné nabubnoval album jeho společného projektu s Richardem Müllerem a Michalem Horáčkem pojmenovaného “Sociální Síť“. Nahrál jsem album “ŽITO” Daniela Landy a odehrál s ním celý jeho “Velekoncert” pro 50 000 lidí.  Stal jsem se členem mezinárodního projektu “EPYSODE” belgického skladatele a kytaristy Samuela Arcana. (»více«)

Rozhovor ze začátku roku 2015 pro internetový server FRONTMAN.CZ tady»»». A »ZDE« moje zásadní životní alba, »TADY« rozhovor – obojí pro časopis FAKKER…

Mějte se moc fajn, děkuju za přízeň a doufám, že se uvidíme!!! 😉

 

IMG_3489 JU

Menu
Mobile
Rolovat nahoru