Miloš Meier | Drumming Syndrome

CO SE STALO V ROCE 2016 A KOUSEK ROKU 2017. DLOUHO JSEM SE TADY NEOZVAL. :)

Ahoj přátelé!

Delší čas jsem zde nic nenapsal, tak ani nevím kde začít. 🙂 V dnešní době sociálních sítí se snažím všechny aktuality psát tam, a tak budu rád, když mě budete sledovat na mém Facebooku, nebo nově i na Instagramu. 😉

Začátek roku 2016 byl pro mě ve znamení projektů Michala Pavlíčka. Začalo to koncerty s jeho Triem, na které navázalo tour s jeho kapelou STROMBOLI, kde jsem zastoupil nemocného Klaudu Kryšpína. Celé se to uzavřelo jubilejním tříhodinovým koncertem Michala Pavlíčka k jeho šedesátým narozeninám v pražském Fóru Karlín.

S kapelou DYMYTRY jsme v březnu 2016 vydali nové album „Agronaut“. Vzápětí jsme vyjeli na společné tour s kapelou Arakain. Následovalo hraní na letních festivalech a podzim opět ve spolupráci s Arakainem.

Na začátku roku 2017 vydáváme s Dymytry EP „Sedmero Krkavců“, doplněné třemi videoklipy. Následuje samostatné headline tour. Po jeho skončení vychází EP „United We Stand“ nazpívané v angličtině.

Během roku 2016 jsem s kapelou STROY odehrál několik koncertů na podporu EP „Like It Or Not“. V únoru 2017 se ale rozhoduji z kapely odejít, a to pro svoji časovou zaneprázdněnost a i částečně názorovou rozdílnost…  Jako spoluzakladatel kapely jsem se STROY prožil mnoho hezkých chvil, a i když již beze mne, jim přeji do budoucna vše nej!

V průběhu roku 2016  jsem odehrál několik svých DRUMMING SYNDROME vystoupení a natočil dvě svá nová bubenická videa, a to Epysode III a Dymytry medley 2016. Krátce o Epysode videu jsem mluvil pro Ireport ZDE. V roce 2017 pořádám DRUMMING SYNDROME TOUR, které čítá okolo dvaceti zastávek v ČR.

V září 2016 jsem vystoupil na Adams Drumworld Festivalu v Holandsku a na Meinl Drum Festivalu v Německu. Neuvěřitelné přijetí fanoušků pak zažívám na Seoul Drum Festivalu 2017 v Jižní Korei.

DĚKUJI VŠEM ZA PODPORU!!!