Miloš Meier | Drumming Syndrome

DRUMMING SYNDROME NA SPOTIFY, DS & DM3 TOUR, VIDEA S BRIANEM BAJAKEM, WELCOME TO KOREA, SILESIA DRUM FESTIVAL

Má Drumming Syndrome alba „Welcome to Korea“, „Drums’n’Rock’n’Metal medley“ a „Drum Solos 2012 – 2022 Compilation“ můžete od této chvíle poslouchat na Spotify, Apple Music, Amazon Music a na dalších streamovacích platformách! Hledejte můj profil Miloš Meier a streamujte! 😉
 

SpotifyApple Music

 

Zároveň jsem zveřejnil novou remastrovanou verzi mého Drumming Syndrome vystoupení pro online Seoul Drum Festival 2021 v Jižní Korei na mém YouTube kanále! Z důvodu autorských práv bylo původní video částečně zablokováno, proto jsem se rozhodl zveřejnit video znovu, při té příležitosti mu i trochu vylepšit zvuk a u zablokované části vyměnit audio podklad. Sledujte pro mě jedno z mých nejzásadnějších Drumming Syndrome LIVE videí nazvané „Welcome to Korea (Live for Seoul 2021)“!

 

 

S mým kamarádem kytaristou a producentem Brianem Bajakem jsme vydali další dva singly z naší připravované instrumentální metalové desky. Obě skladby už vyšly na mém 10TH ANNIVERSARY COMPILATION usb albu, teď jsou ke shlédnutí i na YouTube!

 

Tento rok 2023 jsem začal koncerty svého Drumming Syndrome Tour. Všude si fakt moc užívám podpory, které se mi dostává a moc za ní děkuju! Níže ke shlédnutí videoreportáž z jednoho vystoupení Drumming Syndrome Tour – Uničov! Spoustu termínů, jak samostatných koncertů tak následných festivalových vystoupení, je ještě přede mnou, sledujte tady sekci KONCERTY!

 

V březnu jsem po skončení hlavní části Drumming Syndrome Tour navázal rovnou na turné s Dymytry, které je ve znamení společných koncertů s našimi dobrými přáteli z Německa – kapelou Hämatom. Odehráli jsme osm skvělých koncertů tady v České republice, vydali společné EP a chystáme se na turné po Německu, Rakousku a Švýcarsku. Bude to ještě velký a spoustu nás toho čeká! 

Taky jsem si ještě zavzpomínal na své říjnové vystoupení na Silesia Drum Festivalu v Polsku vydáním téměř půlhodinového záznamu mého setu. Na tomhle festivalu jsem se setkal s bubenickou světovou špičkou a bylo mi ctí tam být s bubeníky Chrisem Colemanem, Virgilem Donatim, Kazem Rodriguezem a Wiktorií Bialic. Před touhle akcí jsem měl za sebou velmi náročný týden a před sebou z festivalu ještě cestu rovnou do Madridu a následné měsíční evropské tour s Dymytry. Během mého pětačtyřicetiminutového setu jsem se tam necítil fyzicky a psychicky úplně nejlépe, snažil jsem se ale do svého hraní vyždímat maximum energie a sáhnout si tam až na hranici svých fyzických možností. Proto si vážím toho, jaké zpětné vazby se mi tam od kolegů bubeníků a fanoušků dostalo… Ohlasy a úspěch na tomto festivalu byly pro mě dalším velkým zážitkem a zviditelněním mého jména v bubenickém světě. 🙏🌍