Miloš Meier | Drumming Syndrome

JARO A LÉTO 2023!

Naposledy jsem se tady ozval těsně před začátkem našeho Dymytry společného tour s kapelou Hämatom po Německu, Rakousku a Švýcarsku. To probíhalo celý duben a květen, bylo maximálně úspěšné a povedené a všichni jsme si to neskutečně užili. Sestřih mýho drum sóla z tohoto tour očekávejte za několik týdnů! Připravuju to a hrabu se v moři videí ze všech těchto koncertů… Zatím přidávám video bubenické verze skladby VÍC NEŽ BŮH, tedy předělávky skladby WIR SIND GOTT právě od kapely Hämatom, kterou jsme s Dymytry nahráli na EP „Víc než bůh“. Toto video vzniklo za záběrů natočených při realizaci videoklipu na tuto skladbu…

Po Dymytry & Hämatom Tour jsme ještě s Dymytry předskakovali na dvou koncertech v Německu legendární Panteře a vzápětí následovali letní festivaly po celé České republice. Za zmínku určitě stojí naše vystupování na prestižním putovním festivalu „HradyCZ“, nebo i novinkových festivalových akcích nazvaných „Rock In Town“. Přidávám sestřih mého drum sola z HradůCZ a sólo z festivalu „Rock In Town“ v amfiteátru Plaza v Plzni.

 

 

Ve volných chvílích jsem stihl odehrát i několik venkovních Drumming Syndrome show. Např. na „The Legends Rock Festu“ v Hořicích, legendárním českém festivalu „TrutnOff“, nebo na festivalu v Kroměříži, na kterém vzniklo následující video…

 

A tuhle „novinku“ zakončuju videem „Drums’n’Rock’n’Metal Medley“, které najdete na mém albu „10’th Anniversary Compilation“ i na streamovacích platformách Spotify, Apple music, atd.. 

 

 

A teď už začíná soustředění na největší Dymytry koncert v historii, naši oslavu dvaceti let v pražské O2 Aréně 24.11. 2023!
Tento koncert bude taky posledním pro zpěváka Honzu „Protheuse“ Macků, který se rozhodl kapelu opustit, aby se věnoval pouze své sólové kariéře… Čeká nás tedy nová éra DYMYTRY!

 

 

– Sledujte taky můj ESHOP, kde nově naleznete originální Drumming Syndrome practice pad! –