Miloš Meier | Drumming Syndrome

SHRNUTÍ ŘÍJEN 2023 – DUBEN 2024

Zas je to nějaký ten pátek, co jsem sem psal naposledy. Takže když to vezmu vše ve zkratce…

24. listopadu 2023 jsme odehráli s DYMYTRY náš největší samostatný koncert ve vyprodané pražské O2 aréně. Pár dní na to už jsme zveřejnili první singl „nové éry“ Dymytry se zpěvákem Václavem Noidem Bártou.

V té době jsem taky zavzpomínal na Dymytry & Hämatom Tour po Německu, Rakousku a Švýcarsku. Bylo to jedno z nejlepších koncertních tour, které jsem zažil, tak jsem rád, že na všechny ty koncerty můžu zavzpomínat prostřednictvím videa mého bubenického sóla, natočeného během celého tohoto tour. Berlin, Hamburg, Oberhausen, Pratteln, Geisenwild, Leipzig, Vienna, Memmingen, Dresden, Rostock, Munich, Stuttgart, Frankfurt. DÍKY za super zážitky!!!

Rok 2024 jsem začal jedenácti koncertním Drumming Syndrome Tour po České republice nazvaného „Drums Or Nothing“/report z koncertu v Táboře na serveru Rocksound/ . Právě tak se bude i jmenovat nové Drumming Syndrome album, jehož vydání plánuju na konec tohoto roku. První singl tohoto alba se jmenuje „Drumming With The Fire“ a natočil jsem k němu následující video. (info o videu také najdete na serverech iReport, Spark, Musicserver, Rocksound)

Druhý singl z Drumming Syndrome „Drums Or Nothing“ alba se jmenuje „Drums Never Die“. Ve videu vystupují jako speciální host roztleskávačky z Prague Stars Cheerleaders. (info o videu najdete také na serverech iReport a Rocksound)

V březnu toho roku jsme s Dymytry odehráli první samostatné tour v zahraničí. Na podporu našeho druhého „worldwide“ alba nazvaného „Five Angry Men“ jsme vystoupili na osmi koncertech v Německu a Švýcarsku.
 

Duben měl být ve znamení koncertů s metalovou industriálně-progresivní kapelou Mean Messiah. Tyto koncerty jsem ze zdravotních důvodů musel na poslední chvíli bohužel zrušit. Každopádně nové album této kapely, které jsem nabubnoval, vyšlo a můžete si ho poslechnout na všech streamovacích platformách, nebo si ho zakoupit v mém shopu.

Teď už je těsně před začátkem „open air sezóny“, na kterou se připravuju jak bubnováním ve zkušebně, tak i vymýšlením novinek do mého Drumming Syndrome shopu. Checkujte třeba Drumming Syndrome brýle v několika různých variantách!

Už brzy se vidíme na koncertech Drumming Syndrome, Mean Messiah a nejvíce na akcích s Dymytry, se kterými máme venku aktuální singl „Zítřek nám nikdo neslíbí“.

Na závěr této „Novinky“ přidávám dvě videa… V prvním se můžete podívat na díl dokumentu „Ikony Kamila Střihavky“, jehož jsem byl hostem. Vysílala ho Česká Televize na ČT ART. Celý díl lze také přehrát v archívu ČT – iVysílání, kde jsou k vidění i ostatní díly.

Ve druhém videu mě vyzpovídali v pražském Music City. Bylo to povídání o mém koncertním vybavení, firemním hráčství, radách pro začínající bubeníky atd..

Mějte se všichni moc fajn a těším se na vás na koncertech !!!